SimpleWeight - Recording Diet

Ücretsiz sağlık uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.39 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Takayoshi Kurachi
Simple Weight, diyet yapmanıza yardımcı olacak güçlü bir ağırlık kontrol uygulamasıdır.

Basit ancak kullanımı oldukça kolay kullanıcı arabirimine sahip SimpleWeight-Recording Diet uygulaması, diyet yönetiminizi kontrol altında tutar. Güçlü bir ağırlık kontrol uygulaması olan Simple Weight ile yapmanız gereken tek şey; kilonuzu günlük olarak ölçmek ve yazmaktır.

Belirlediğiniz hedef kilonuza göre, günlük ağırlığınızı da grafik şeklinde sizlere sunan bu uygulama ile her gün ne kadar kalori yaktığınızı, hedefinize ne kadar yaklaştığınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz günlük olarak değil, isteğinize bağlı olacak şekilde haftalık veya aylık olarak da kilo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz olan Simple Weight- Recording Diet uygulaması vücut ağırlığınızın yanı sıra vücudunuzda bulunan yağlarınızı da kaydeder ve grafik şeklinde size sunar. Günlük olarak BMI hesaplaması ve gösterimi de sunan bu uygulama, kilo durumlarınızı belirli renklerde gösterir. Fazla kilo almaya başladığınız zamanlarda grafiğiniz sarı-kırmızı renkte görünebilir.

Sağlıklı bir yetişkinin vücut ağırlığını azaltması veya yönetmesi için tasarlanan bu uygulama geçmiş kayıtlarınıza ulaşmanızı da sağlar. Her yaptığınız kayıt veya egzersiz için notlar alabileceğiniz Simple Weight uygulamasındaki bilgilerinizi sosyal medya hesaplarınızda veya arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay bu uygulama ile kilonuzu kontrol altında tutarak sağlıklı bir şekilde zayıflayabilir, tüm verilerinizi de kayıt altına alabilirsiniz.

SimpleWeight - Recording Diet indir